معرفی ۲۷ مدل ساعت مچی مردانه رویال لندن [ شیک و زیبا ]

بسیاری از اوقات در طول روز نیاز داریم که کارهای خود را در زمان های مشخصی انجام دهیم برای این مواقع نیاز به ساعتی داریم که بتواند نیازهای ما را رفع کند و همچنین از دوام و کیفیت بسیار خوبی برخوردار باشد. یکی از بهترین برندها ، ساعت مچی مردانه رویال لندن است که هر کسی به آن نیاز دارد.

همانطور که میدانید لندن محل فرهنگ ، هنر ، سنت ها و ساعت رویال لندن است. این برند سعی کرده است با تولید ساعت های کلاسیک و سبک معاصر ، زبانزد مردم باشد. برند رویال لندن ساعت های مختلفی برای هر رده سنی از زن و مرد تولید میکند و تنوع زیادی دارد. اما در سال ۲۰۱۸ با افزودن ساخت لندن (made in London) در داخل صفحه ساعت ها برند خود را جهانی کرد و کیفیت عالی خود را به نمایش گذاشت.

راهنمای مطالعه

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41415-04

ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن مدل RL-41415-04

این ساعت مچی رویال لندن فریم گردی دارد و بند آن از جنس استیل و طلایی رنگ است. از این ساعت میتوان برای قرار ها و جلسات رسمی خود استفاده کرد. همچنین در قسمتی از صفحه آن تاریخ شمار وجود دارد که میتوانید به راحتی تاریخ هر روز را در آن ببینید.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41385-04

ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن مدل RL-41385-04

اگر به دنبال ساعتی هستید که بتوانید در زندگی روزمره خود به راحتی از آن استفاده کنید این مدل ساعت مچی مردانه رویال لندن بسیار مناسب شما است. این مدل دارای فریم گرد ، بدنه استیل و بندهای چرم است. این ساعت اسپرت و کلاسیک یکی از باکیفیت ترین و مرغوب ترین ساعت مچی مردانه رویال لندن است.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41346-03

ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن مدل RL-41346-03

این مدل ساعت مچی مردانه رویال لندن با داشتن فریم گرد ، جنس بدنه و بندهای فلزی برای قرار و جلسات رسمی و زندگی روزمره قابل استفاده است. رنگ صفحه آن نقره ای است و دارای موتور ژاپنی میباشد. به همین دلیل کیفیت بی نظیری دارد و جزء ساعت های لوکس به شمار می­آید.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41385-05

ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن مدل RL-41385-05

اگر میخواهید ساعتی بخرید که هم در زندگی روزمره و هم در مراسمات رسمی قابل استفاده باشد توصیه ما این است که از این ساعت مچی مردانه رویال لندن خریداری کنید زیرا این ساعت با داشتن فریم گرد ، بدنه استیل ضدزنگ و ضدآب و بندهای چرمی یکی از بهترین و باکیفیت ترین ساعت ها است. این مدل دارای کرنومتر و قابلیت نمایش ۲۴ ساعته نیز میباشد.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41462-04

ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن مدل RL-41462-04

این مدل ساعت مچی مردانه رویال لندن دارای فریم گردی است و همچنین به دلیل داشتن بدنه و بندهای استیل نقره ای – رزگلد برای مراسم های رسمی بسیار مناسب است. این ساعت مردانه دارای صفحه سرمه ای است و در داخل صفحه تاریخ شمار دارد که تاریخ هر روز در آن نمایش داده میشود.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41458-03

ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن مدل RL-41458-03

این مدل ساعت رویال لندن یکی از انواع مدلهای ساعت برای استفاده روزمره مردان میباشد. ساعت اسپرت و شیکی که دارای امکاناتی مثل کرنومتر ، قابلیت نمایش ۲۴ ساعته و تاریخ شمار است. همچنین فریم گرد با بدنه ی استیل نقره ای رنگ و بندهای چرم مشکی بسیار جذاب است.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41426-06

ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن مدل RL-41426-06

این ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن ساده و شیک ، فریم گردی دارد و برای استفاده در زندگی روزمره بسیار عالی است. جنس بدنه و بندهای آن از استیل است. همچنین رنگ صفحه آن مشکی میباشد و در داخل صفحه نیز تاریخ شمار وجود دارد.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41456-04

ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن مدل RL-41456-04

اگر میخواهید یک ساعت مچی مردانه رویال لندن بسیار شیک و زیبا بخرید این مدل را توصیه میکنیم. این ساعت به دلیل داشتن بدنه استیل مشکی و بندهای چرم مشکلی جذابیت خاصی دارد و همچنین دارای امکاناتی مثل فریم گرد ، صفحه مشکی ، قابلیت نمایش ۲۴ ساعته ، تاریخ شمار و کرنومتر است.

ساعت مردانه رویال لندن مدل  RL-41470-03

ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن مدل RL-41470-03

این مدل ساعت مچی مردانه رویال لندن ، یک مدل ساده ، شیک و کلاسیک با فریم گرد ، بدنه استیل و بندهای چرم قهوه ای است. صفحه این ساعت مشکی میباشد و برای استفاده روزانه بسیار مناسب است.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41415-05

ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن مدل RL-41415-05

در صورتی که ساعت مچی مردانه رویال لندن با سبک رسمی دوست دارید این مدل را به شما پیشنهاد میکنیم. این ساعت با بدنه استیل ، بندهای استیل رزگلد – نقره ای و صفحه سفید دارای تاریخ شمار ، ظاهر زیبایی دارد. همچنین جنس شیشه صفحه آن معدنی است و مقاومت و دوام زیادی دارد.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41455-01

ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن مدل RL-41455-01

مطمئنا دوست دارید که یک ساعت مچی مردانه رویال لندن داشته باشید تا بتوانید در زندگی روزانه خود از آن استفاده کنید. این مدل دارای بدنه استیل و بندهای چرم مشکی است و قابلیت نمایش ۲۴ ساعته نیز دارد. این ساعت دوام و کیفیت خوبی دارد و به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41460-01

اگر شما کسی هستید که در طول روز زیاد با زمان سروکار دارید این ساعت مچی مردانه رویال لندن گزینه ی مناسبی برای شما است. داشتن بدنه استیل ، بندهای چرم مشکی و صفحه مشکی ظاهری جذاب به این ساعت بخشیده است. جنس شیشه آن معدنی است و دوام و کیفیت خوبی دارد.

بخوانید  راهنمای کامل جهت خرید پیراهن مردانه

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41455-02

ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن مدل  RL-41455-02دارای فریم گرد و صفحه مشکی است. همچنین بدنه استیل و بندهای چرم مشکی دارد. این ساعت اسپرت و شیک با قابلیت نمایش ۲۴ ساعته برای استفاده روزانه مردان بسیار عالی است.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41459-02

اگر شما سبک کلاسیک را در ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن میپسندید این مدل بسیار مناسب شما است زیرا یک صفحه سفید با بدنه استیل و بندهای چرم به رنگ قهوه ای دارد. سادگی این مدل باعث میشود که جذابیت خاصی داشته باشد. میتوانید از این ساعت در زندگی روزمره خود استفاده کنید.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41460-02

یکی دیگر از مدل های کلاسیک ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن ، مدل RL-41460-02 است. ظاهری ساده و شیک با فریم گرد و بدنه استیل نقره ای و بندهای چرم به رنگ قهوه ای دارد. برای استفاده روزانه مردان گزینه ی بسیار خوبی است.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41457-02

این ساعت مچی مردانه رویال لندن ، مدل اسپرت میباشد و برای آقایانی که به ساعت اسپرت علاقه دارند بسیار مناسب است. صفحه آن سرمه ای رنگ و جنس شیشه ی معدنی دارد. همچنین تاریخ شمار و قابلیت نمایش ۲۴ ساعته دارد. مزیت جالبی که این مدل ساعت دارد این است که شما میتوانید نام روز هفته را نیز در آن مشاهده کنید. بدنه ساعت استیل و بندهای آن چرم به رنگ قهوه ای سوخته است.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41415-01

در صورتیکه به دنبال یک ساعت شیک برای مراسمات خاص و رسمی هستید این ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن بهترین گزینه برای شما است. این مدل دارای بدنه و بندهای استیل نقره ای رنگ است و تاریخ شمار نیز دارد. همچنین بندهای آن زیبایی خاصی دارند و بسیار مقاوم هستند.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41454-05

این مدل ساعت مچی مردانه رویال لندن بسیار شیک ، اسپرت و باکیفیت است و برای مراسمات رسمی نیز کاربرد دارد. بدنه و بندهای استیل نقره ای با صفحه ی مشکی دارد. علاوه بر آن دارای امکانات ویژه ای مثل تاریخ شمار ، کرنومتر ، عقربه های شب‌تاب و قابلیت نمایش ۲۴ ساعته است.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41426-07

این ساعت مچی عقربه ای مردانه رویال لندن شیک و ساده برای مجالس رسمی مناسب است. ساعت بسیار باکیفیتی است و دارای تاریخ شمار میباشد که به راحتی بفهمید در کدوم روز از ماه قرار دارید. این ساعت بدنه و بندهای استیل و صفحه سفیدی زیبایی دارد.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41470-01

یکی از زیباترین ساعت های مچی عقربه ای مردانه رویال لندن ، مدل RL-41470-01 است زیرا دارای بدنه استیل و بندهای چرمی مشکی رنگ است که ترکیب زیبایی را با عقربه ها و صفحه آن ایجاد کرده است. از این ساعت اسپرت میتوانید در زندگی روزمره خود استفاده کنید.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41459-04

این ساعت مچی مردانه رویال لندن ظاهر زیبا و جذابی دارد. بدنه استیل به رنگ رزگلد و بندهای چرم مشکی در کنار هم ترکیب رنگ زیبایی ایجاد کرده اند. این ساعت ساده و کلاسیک میتواند به زیبایی روی مچ شما قرار بگیرد.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41457-03

ساعت مچی مردانه رویال لندن برای آقایانی که به ساعت اسپرت علاقه دارند بسیار مناسب است. صفحه مشکی رنگ و جنس شیشه ی معدنی دارد. همچنین تاریخ شمار و قابلیت نمایش ۲۴ ساعته دارد. مزیت جالبی که این ساعت دارد این است که شما میتوانید نام روز هفته را نیز در آن مشاهده کنید. بدنه ساعت استیل و بندهای آن چرم به رنگ قهوه ای سوخته است.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41087-01

مردانی که به ساعت های مد روز و متفاوت و جذاب علاقه دارند این مدل ساعت رویال لندن برای آنها بسیار مناسب است زیرا صفحه بسیار متفاوت و شیک آن میتواند توجه هر کسی را به خود جلب کند. این ساعت دارای بدنه فلزی و بندهای چرمی به رنگ قهوه ای میباشد. صفحه آن به رنگ بژ است و جنس شیشه آن معدنی با پوشش یاقوت است. اگر میخواهید یک ساعت لوکس برای خود یا دیگران بخرید این مدل را توصیه میکنیم.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41087-02

در خرید ساعت مچی مردانه رویال لندن باید توجه کنید که بسیاری از مردم قبل از در نظر گرفتن موتور قدرتمند و دوام و کیفیت آن به ظاهر زیبا و جذاب آن دقت میکنند. این مدل با داشتن ترکیب زیبا ظاهر منحصر به فردی دارد. همچنین دارای بدنه فلزی و بندهای چرم مشکی رنگ است و صفحه آن به رنگ مشکی است و جنس شیشه آن معدنی با پوشش یاقوت است. این ساعت یکی از لوکس ترین ساعت های برند رویال لندن به شمار میرود.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41146-01

اگر علاوه بر اهمیت دادن به کیفیت و برند ساعت به دنبال مدلی هستید که ظاهر منحصر به فرد و متفاوتی داشته باشد این ساعت مچی رویال لندن را توصیه میکنیم. موتور این مدل ژاپنی است و دارای بدنه فلزی و بندهای چرم مشکی دارد. این مدل لوکس برای هر شرایطی قابل استفاده است و میتوانید هم برای مراسم های رسمی و هم در زندگی روزمره خود از آن استفاده کنید.

ساعت مچی مردانه رویال لندن مدل  RL-41346-02

این ساعت مچی مردانه رویال لندن دارای بدنه و بندهای فلزی است و صفحه نقره ای رنگی دارد. ساعت ساده و شیکی است و مبتوان برای هر موقعیتی از آن استفاده کرد. همچنین کیفیت مرغوبی دارد و با موتور ژاپنی کار میکند برای همین از لحاظ دوام و کیفیت نیز بی نظیر است.

ساعت مچی رویال لندن مدل  RL-41265-08

این مدل ساعت مچی مردانه رویال لندن دارای بدنه و بندهای فلزی به رنگ نقره ای-طلایی است. موتور ژاپنی ساعت موجب افزایش دوام و کیفیت آن میشود. ظاهر بی نظیر آن باعث میشود بتوانید از آن در هر شرایطی استفاده کنید. این ساعت لوکس صفحه سفید و جنس شیشه ی معدنی دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.