نکات مهمی که باید قبل از خرید اتو پرس در نظر بگیرید

همانطور که میدانید همه انسان‌ها در تلاش هستند که زندگی خود را آسان کنند برای همین از ابزارهای مختلفی استفاده می‌کنند. یکی از دشوارترین کارها اتو کردن است زیرا به دقت و زمان زیادی نیاز دارد به همین منظور استفاده از اتو پرس می‌تواند در بسیاری از مواقع به شما کمک کند. شرکت‌های زیادی برای تولید دستگاه اتو پرسی با کیفیت خوب تلاش می‌کنند اما از برندهای مطرح موجود در بازار می توان به ژانومه و بایترون اشاره کرد.

در ادامه می‌خواهیم به طور خلاصه درباره‌ی اتو پرس و ویژگی‌های مهمی که باید در خرید دستگاه اتو پرسی به آنها توجه کنید، صحبت کنیم.

انواع لباس

اتو پرس و انواع لباس

اولین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که از اتو پرس برای اتو کردن چه چیزهایی استفاده خواهید کرد؟ اگر می‌خواهید برای برخی از لباس‌ها و وسایل خانگی مانند رو بالشی ، حوله ، رومیزی و حتی ملافه‌ها از اتو پرسی استفاده کنید، مطمئنا می‌توانید از اتلاف وقت جلوگیری کنید. همچنین هر چقدر که سطح دستگاه بزرگتر باشد بیشتر موجب صرفه‌ جویی در زمان شما خواهد شد. بنابراین ممکن است هنگام خرید مدل بزرگتری را در نظر بگیرید ، به خصوص اگر نیاز به اتو کردن وسایل بزرگتری مانند رومیزی و ملافه داشته باشید.

بودجه خرید اتو پرس

بودجه شما چقدر است؟ میزان بودجه مورد نیاز برای خرید اتو پرس به میزان مصرف شما بستگی دارد. اگر از اتو پرسی برای شغل و کار خود استفاده کنید باید بودجه بیشتری در نظر بگیرید زیرا دستگاه شما باید بتواند حجم بیشتری از لباس‌ها را در زمان کم و با سرعت بیشتر اتو کند. اما برای مصارف روزانه خود می‌توانید دستگاهی با بودجه‌ی کمتر تهیه کنید. لباس‌های شما پس از اتو توسط دستگاه اتو پرس نو به نظر می‌رسند و مثل این است که تازه از خشک شویی آمده باشند. از طرف دیگر ، اگر از خشک‌شویی که دارای سرویس لباسشویی تجاری هستند ، استفاده نکنید باید از از این دستگاه برای اتو کردن رومیزی یا پیش‌بند و غیره استفاده کنید.

زمان

هر هفته چقدر اتو می‌کنید؟ هنگام خرید در نظر داشته باشید که مدت زمانی که قرار است از اتو پرس استفاده کنید بسیار اهمیت دارد. در صورتی که لباسهای زیادی را باید اتو کنید بهتر است از دستگاه اتو پرسی استفاده کنید زیرا تمام کارها را به سرعت و بدون دردسر انجام خواهید داد و می‌توانید برای زمانی که از این طریق صرفه جویی کرده‌اید ، برنامه‌ریزی کنید. در رستوارن‌ها که رومیزی و دستمال سفره و غیره استفاده می‌شود باید همیشه شسته و اتو کرده باشند بنابراین می‌تواند با تهیه اتو پرس این کار را برای خود راحت کند و همچنین موجب صرفه‌جویی در هزینه‌های رستوران شود.

وضعیت جسمانی

وضعیت جسمانی شما چگونه است؟ از آنجا که آنها سبک هستند و استفاده از آنها  ساده است برای همین استفاده از اتو پرس برای کسانی که بیماری آرتروز و غیره دارند مشکلی ایجاد نمی‌کند. همچنین می‌توانید از یک پایه ثابت که قابلیت تنظیم ارتفاع دارد ، استفاده کنید و کسانی که می‌خواهند روی زمین بنشینند و یا ویلچرنشین هستند به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.

بخوانید  بررسی جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE6 + نظر خریداران

نگه‌داری اتو پرس

فضایی که می‌خواهید اتو پرس را در آن نگه دارید، چقدر است؟ این دستگاه ممکن است به فضای بیشتری نسبت به اتوی معمولی نیاز داشته باشد اما مدل‌هایی در بازار وجود دارند که وزن سبکی دارند و به راحتی قابل حمل هستند و مهمتر از همه فضای کمی را اشغال می‌کنند.

تعمیرات ، خدمات و گارانتی اتو پرس

یکی دیگر از عواملی که ممکن است در انتخاب اتو پرس تأثیر بگذارد ، دوره گارانتی است. مورد دیگر این است که در صورت لزوم ، تحت چه شرایطی می‌توانید از گارانتی استفاده کنید و یا دستگاه را  تعمیر کنید. هنگام خرید گرفتن محل دقیق نزدیکترین مرکز خدمات تعمیراتی را فراموش نکنید. بارها توسط مشتریان مختلف این مشکل ذکر شده است که آنها پس از خرید نتوانسته‌اند محل خوبی را برای تعمیر دستگاه خود پیدا کنند و از تعمیرات انجام شده ناراضی هستند، بنابراین ابتدا باید این موضوع را بررسی کنید.

ایمنی

آیا شما بچه‌های کوچک و یا حیوانات خانگی دارید که در صورت تماس با سیم و یا دستگاه اتو پرسی سوخته یا مجروح شوند؟ برای ایمنی، این دستگاه باید خاموش شود تا نگرانی ناشی از احتمال ایجاد سوختگی در کودک و یا آتش سوزی ، به خصوص هنگامی که آن را روی زمین قرار دادید رفع شود. اتو پرس ها دارای ویژگی هشدار هستند و زمانی که دستگاه به مدت طولانی بسته ماند به شما هشدار دهند و در صورت عدم توجه به هشدار، دستگاه پس از مدت مشخصی به صورت اتوماتیک خاموش ‌شود.

نتیجه

عواملی که در بالا ذکر شد می‌توانند در تصمیم گیری برای خرید اتو پرس به شما کمک کنند و حتی در تصمیم گیری این که خرید اتو معمولی برای شما بهتر است یا اتو پرس ، اهمیت بسیاری دارد. شما باید این عوامل و سایر مواردی که با وضعیت زندگی شما سازگار است ، در نظر بگیرید. به این ترتیب می‌توانید با خرید آن کارهای خود را سریع و به صورت کارآمد انجام دهید و سپس از سایر فعالیت‌های روزانه خود لذت ببرید.

معرفی برند ژانومه

دستگاه اتو پرس ژانومه

یکی از دلایل ابتدایی معرفی این برند، موجود بودن و تنوع محصولات آن در بازار ایران می باشد.اتو پرس ژانومه بیش از ۵۵ سال است که با تولید اتو پرس هایی که از کیفیت مرغوبی برخوردارند و از جدیدترین تکنولوژی‌ها استفاده می‌کنند ، به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده و برند اتو پرس در سطح جهان محسوب می‌شود. این برند توانست برای اولین بار قابلیت ایجاد بخار از کف و از دو جهت را به وجود آورد. اتو پرس ژانومه مدل‌های مختلفی دارد و بیش از ۱۰۰ مدل در حال حاضر در کشور خودمان عرضه می‌گردد. معمولا دارای پایه ثابت برای نگه داشتن دستگاه نیز می‌باشند.

منبع beststeampress
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.