سلب مسئولیت

لطفا قبل از استفاده از وب سایت جلبک حتما موارد زیر را مطالعه فرمایید.

کلیه کاربران وب سایت و صفحات جلبک در شبکه های اجتماعی می بایست متن زیر را مطالعه و مورد توجه قرار دهند. بدیهی است مسئولیت عدم مطالعه یا عدم توجه به این متن بر عهده کاربر می باشد.


مقالات منتشر شده در جلبک جهت افزایش اطلاعات عمومی کاربران در حوزه های مربوطه است. لذا عمل به پیشنهادات بدون مشورت با متخصصان آن حوزه توصیه نمی شود.


برخی از مقالات منتشر شده توسط جلبک، حاصل از ترجمه مقالات اینترنتی یا غیر اینترنتی غیر فارسی و یا جمع آوری و سامان دهی مطالب اینترنتی یا غیر اینترنتی فارسی است.


وب سایت جلبک از سیستم بازاریابی دیجی کالا به منظور درآمد زایی بهره می برد. وب سایت جلبک تلاش می کند تا محصولات با کیفیت مناسب و در خور منزلت و احترام خوانندگان مطالب را معرفی کند اما جلبک تعهدی نسبت به کیفیت و یا صحت ادعای کالاها، خدمات و برندهای تبلیغ شده نداشته و مسئولیت راستی آزمایی محتوای این تبلیغات بر عهده بازدید کننده است.


در حوزه استایل، مد و لباس : مقالات جلبک تنها جهت اطلاع از گرایشات روز و روندهای جهانی در این حوزه است. لذا حتما قبل از اقدام، شرایط مقتضی، قوانین کشور و عرف جامعه محل زندگی خود را مد نظر قرار دهید.


در حوزه زیبایی : مقالات جلبک تنها جهت افزایش اطلاعات عمومی کاربر در این حوزه است. لذا حتما پیش از اقدام، با پزشکان و یا متخصصان زیبایی مشورت نمایید.


در حوزه تناسب اندام : مقالات جلبک تنها جهت افزایش اطلاعات عمومی کاربر در این حوزه است. لذا حتما پیش از اقدام، با پزشکان و یا متخصصان علم ورزش و تغذیه مشورت نمایید.


در حوزه آرایش و میکاپ : مقالات جلبک تنها جهت اطلاع از گرایشات روز و روندهای جهانی در این حوزه است. لذا حتما قبل از اقدام، شرایط مقتضی، قوانین کشور و عرف جامعه محل زندگی خود را مد نظر قرار دهید.


کالاها، خدمات و یا برندهای معرفی و یا توصیه شده توسط جلبک با این وب سایت ارتباطی نداشته و تحت شرایط اسپانسری معرفی می گردند. لذا قبل از خرید تحقیقات لازم را به عمل آورده و در صورت نیاز با متخصصان مربوطه مشورت نمایید.


جلبک تعهدی نسبت به کیفیت و یا صحت ادعای کالاها، خدمات و برندهای تبلیغ شده نداشته و مسئولیت راستی آزمایی محتوای این تبلیغات بر عهده بازدید کننده است. با این حال جلبک تمام تلاش خود را برای انتخاب شرکای تجاری معتبر و متعهد به کار خواهد بست.


برخی از تصاویر و ویدیوهای منتشر شده توسط جلبک، بازنشر محتوای موجود در فضای مجازی است. جلبک سعی دارد تا این تصاویر را با توجه به قوانین کشور و عرف جامعه، متناسب سازی نماید.


چنانچه محتوای منتشر شده توسط جلبک (شامل متن، تصویر، ویدیو و . . . ) ناقض حقوق مالکیت شماست، با ما تماس حاصل نمایید.