راهنمای خرید کفش کوهنوردی زنانه

کفش کوهنوردی زنانه جزو اصلی‌ ترین و گران ‌ترین تجهیزات کوهنوردی مورد استفاده برای زنان هستند. انتخاب کفش های کوهنوردی زنانه مناسب، نقش موثری در سلامت پاهای شما خواهد داشت. پس بهتر است موقع خرید کفش‌ کوهنوردی زنانه دقت کنید و کفشی را انتخاب کنید که مناسب پای شما باشد. برای اینکه انتخاب بهتری داشته باشید باید نوع کفش‌ها را بشناسید. در ادامه با ما همراه شوید تا کفش کوهنوردی زنانه را به شما معرفی کنیم.

کفش کوهنوردی زنانه مناسب

برای انتخاب کفش کوهنوردی مخصوص خانم ها باید مشخص کنید که نیاز شما به این نوع کفش در چه حدی است؟ آیا قصد دارید از کفشتان برای کوهنوردی در مسیری کم‌ارتفاع استفاده کنید یا یک کوهنورد حرفه‌ای هستید که بیشتر وقت خود را در کوهستان ‌ها سپری می‌ کند؟ کفش‌های کوهنوردی زنانه، مدل‌های مختلفی دارند پس اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که کفش را برای چه مسیری و چه فصلی می‌خواهید؟ وقتی این مسائل را بدانید بهتر می‌توانید انتخاب کنید. استفاده از کفش‌های سبک برای کوهنوردی می‌تواند برای شما راحت‌تر باشد.

کفش کوهنوردی زنانه استاندارد، چه ویژگی‌هایی دارد؟

کفش‌های کوهنوردی زنانه استاندارد دارای ویژگی‌هایی هستند که دانستن آنها به شما کمک می‌کند که انتخاب بهتری داشته باشید. یکی از ویژگی‌های کفش زنانه استاندارد این است که قابلیت تنفس دارد و آب به داخل آن راه پیدا نمی‌کند. کفش‌ های کوهنوردی زنانه استاندارد معمولا مقاومت بیشتری دارند و سایش آنها خیلی دیر اتفاق می‌افتد. کفش کوهنوردی زنانه استاندارد، مچ پا را پوشانده و بلندی ساق آن مانع پیچش و آسیب دیدن پا می‌شود.

انواع کفش‌های کوهنوردی زنانه

کفش‌های کوهنوردی زنانه در انواع مختلف تولید می ‌شوند. این کفش‌ها برندهای مختلفی دارند که ما در اینجا شما را با چند نوع از آنها آشنا می‌کنیم. با شناخت این برندها و رنگ‌های مختلف آنها، شما این اختیار را خواهید داشت که کفش مورد علاقه خود را بر اساس نیاز و مشخصات مربوط به آن، انتخاب کنید.

تجربه کفش کوهنوردی زنانه مدل B153K

کفش کوهنوردی مدل B153K از کفش‌های مورد علاقه کوهنوردان زن است. جنس این کفش از چرم مصنوعی است و بیشتر به رنگ مشکی تولید می‌شود. این کفش با بند بسته می‌شود و جنس آن زیره پلی اورتان است. این کفش جزو کفش‌های آج دار است و در برابر سایش مقاومت زیادی دارد.

کفش کوهنوردی زنانه

کفش کوهنوردی زنانه پاریس جامه مدل B157Z را امتحان کنید

پاریس جامه، جزو مهم‌ترین کفش ‌های کوهنوردی است که رویه آن از چرم مصنوعی و پارچه برزنتی مقاوم ساخته شده است. این نوع کفش، دور دوخت و قابل شستشو است. برای ساخت این کفش اندازه ساق مناسب برای جلوگیری از پیچ خوردن ساق پا نیز در نظر گرفته شده است. برای آستر این کفش از پارچه ضد عرق استفاده شده است. زبانه کفش بسیار نرم است و برای جلوگیری از آسیب رساندن بند کفش به پا، طراحی شده است. این نوع کفش، برای استفاده در سطح ناهموار و جهت کاربرد در کوهپیمایی در نظر گرفته شده است.

جنس این کفش از چرم مصنوعی است و با بند بسته می‌شود. کفش بر اساس طراحی طبی ساخته شده و پاشنه‌ای تخت دارد. جنس زیره آن پلی اورتان بوده و در برابر سایش مقاومت زیادی دارد.

زنانه پاریس جامه مدل B157Z

پر طرفدارترین کفش کوهنوردی زنانه هامتو مدل ۱B-۲۹۰۰۱۶ است

کفش هامتو جزو کفش های محبوب است. این کفش طراحی فوق العاده دارد و بسیار مقاوم است. شاید علاوه بر ظاهر زیبا و مقاومت کفش، قیمت مناسب آن باشد که سبب محبوب شدن این کفش شده است. البته بهتر است بدانید که شرکت هامتو شهرت زیادی در زمینه تولید کفش دارد. اگر به دنبال یک جفت کفش کوهنوردی زنانه مناسب و مقاوم هستید انتخاب هامتو برای شما بهترین انتخاب است. این نوع کفش برای کوهنوردی در مسیرهای کم شیب تر و برای طبیعت‌گردی مناسب تر است.

جنس کفش مدل هامتو از چرم مصنوعی است و با بند بسته می‌شود. کفش دارای پاشنه پهن است و قابلیت ارتجاعی دارد. جنس زیره لاستیک است و دارای عاج است. این کفش در برابر سایش، بسیار مقاوم است.

کفش کوهنوردی  زنانه هامتو مدل 1B-290016

کفش کوهنوردی زنانه هامتو مدل ۳B-۲۹۰۰۱۵

کفش کوهنوردی زنانه هامتو مدل‌های متفاوتی دارد. این مدل نیز مثل مدل قبلی طراحی زیبایی دارد. جنس مقاوم این کفش و قیمت مناسب آن گزینه‌هایی هستند که این کفش را جزو پر فروش‌ترین کفش‌ها جلوه می‌دهند. اگر کفشی می‌خواهید که از لحاظ راحتی و داشتن کفی مرغوب، از مقاومت بالایی برخوردار باشد بهتر است این برند را انتخاب کنید. بهتر است بدانید این مدل کفش کوهنوردی زنانه برای طبیعت گردی ساخته شده اما قابلیت استفاده در شهر را نیز دارد.

بخوانید  جمع کردن چمدان: 16 ترفند و روش جالب برای جمع کردن چمدان

جنس کفش از چرم مصنوعی است و برخی جاهای آن جیر به کار برده شده است. این کفش با بند بسته می شود و پاشنه‌ای پهن دارد. جنس زیره آن از لاستیک است که دارای عاج بوده و در برابر سایش مقاوم است.

هامتو مدل 3B-290015

کفش کوهنوردی زنانه هامتو کد ۴-۸۶۰۶

کفش کوهنوردی زنانه نیز مثل دیگر مدل ‌های شرکت هامتو است که از طراحی خاص و زیبا برخوردار است. این نوع کفش جنس مقاومی دارد و جزو کفش‌های کوهنوردی زنانه پرفروش به شمار می‌رود. اگر به دنبال داشتن کفشی راحت هستید این نوع کفش برای شما راحت است. این مدل از کفش هامتو جهت طبیعت گردی و استفاده در مکان‌های کم شیب در نظر گرفته شده است که در شهر هم می‌تواند استفاده شود. جنس این کفش از چرم مصنوعی، اشبالت و جیر است. جنس کف آن از لاستیک و ای وی ای بوده است.

هامتو کد 4-8606

کفش کوهنوردی زنانه هامتو مدل ۳B -190001

این نوع کفش کوهنوردی مخصوص خانم ها نیز ساخته شرکت هامتو است که مثل دیگر نمونه های آن، طرحی زیبا و جنسی مقاوم دارد. جنس این مدل کفش، چرم مصنوعی است و با بند بسته می‌شود. این نوع کفش قابلیت ارتجاعی خوبی دارد و پاشنه آن پلاستیکی و طبی است. جنس زیره این کفش از لاستیک و دارای عاج بوده و در برابر سایش مقاوم است.

هامتو مدل 3B -190001

کفش کوهنوردی هامتو مدل ۲-۷۳۶۶۲۲

این نوع کفش کوهنوردی مدلی دیگر از شرکت هامتو است که مانند دیگر کفش‌های این شرکت جهت صعود به ارتفاعات در نظر گرفته شده است. این کفش‌ها برای صعود به ارتفاع و پیمودن کویر استفاده می‌شوند. این مدل کفش، دارای طراحی حرفه‌ای است و کف آن طوری طراحی شده است که مانع تعریق می‌شود. زیره این کفش دو لایه است و لایه زیرین آن دوام زیادی دارد. جنس این کفش اشبالت است و وزن یک جفت آن در حدود ۴۰۰ گرم است. جنس کف کفش لاستیک و ای وی ای است .

هامتو مدل 2-736622

کفش کوهنوردی هامتو کد ۱-۸۶۰۶

این نوع کفش نیز از ساخته های شرکت هامتو است. این مدل از کفش کوهنوردی زنانه از زیبایی ظاهری و جنسی مقاوم برخوردار است و جزو کفش های همه پسند و پر فروش به شمار می‌رود. این نوع کفش دارای ویژگی‌های خاص خود است جنس رویه کفش از چرم مصنوعی، اشبالت و جیر است و وزن یک جفت آن در حدود ۵۰۰ گرم است. کف کفش از لاستیک و ای وی ای ساخته شده است.

هامتو کد 1-8606

کفش کوهنوردی لینینگ مدل AHTL035-2B

کفش مدل لینینگ دارای طراحی زیبا است و از کیفیت بالایی برخوردار است. جنس این کفش از الیاف مصنوعی است و در برابر ساییدگی مقاومت زیادی دارد. این کفش برای طبیعت گردی مناسب است و زیره ای نرم دارد. انعطاف موجود در این نوع کفش، سبب جلوگیری از ایجاد درد در پا در مواقع آسیب دیدگی می‌شود. استفاده از پلی‌اورتان در رویه این نوع کفش، موجب عملکرد بهتر آن شده و رویه مشبک کفش، جریان هوا را در داخل کفش به وجود آورده و از عرق کردن پا جلوگیری می‌کند. جنس این کفش از الیاف مصنوعی است و کف آن از پلاستیک است.

لینینگ مدل AHTL035-2B

کفش کوهنوردی زنانه سالومون مدل Ellipse 2 GTX سبک و زیبا

کفش سالومون، مدل Ellipse 2 GTX دارای جنسی محکم و مقاوم است. این نوع کفش رویه‌ای محکم دارد و از وارد شدن ضربه به انگشتان پا جلوگیری می‌کند. به این دلیل در ساخت رویه این نوع کفش، الیاف مصنوعی و جیر استفاده می‌شود تا مقاومت کفش در برابر ضربه افزایش پیدا کند. در این نوع کفش، از گریپ‌های لاستیکی استفاده شده که در جهت پیشگیری از سر خوردن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع کفش، زیره‌ای مقاوم دارد و وزن یک جفت آن در حدود ۳۰۰گرم است و کف آن لاستیک است.

کفش کوهنوردی زنانه سالومون مدل Ellipse 2 GTX

کفش کوهنوردی زنانه سالومون مدل  ۱-MT 404755 برندی مطلوب

این مدل کفش مدلی است که طرفداران خاص خود را دارد. جنس روی این کفش از چرم مصنوعی است و با بند بسته می‌شود. کفش دارای کفی است و قابلیت ارتجاعی دارد. این نوع کفش جنس زیره لاستیک داشته و در برابر سایش مقاوم است.

کفش کوهنوردی زنانه سالومون مدل  1-MT 404755

با مطالعه این نوشتار و شناخت مدل کفش کوهنوردی زنانه، امید است انتخابی مناسب پیش رو داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.